5 مقصد مهیج نوروزی

۵ مقصد مهیج برای سفر در تعطیلات نوروز ۹۹

 برای تعطیلات نوروز ۹۹ چه برنامه ای دارید؟ اگر در پاسخ این سوال تردید دارید، کلبه سفر با معرفی این ۵ مقصد مهیج برای سفر در تعطیلات نوروز ۹۹ به شما کمک می کند، برنامه تفریحی مناسب را پیدا کنید. بعد از یک سال تلاش و کار، یک سفر دلچسب خستگی را از تن می برد و انرژی لازم برای شروع یک سال جدید را به شما می دهد. خصوصا اگر با هزینه مناسب در شهرهایی دیدنی همچون استانبول، آنتالیا، دبی، باکو و گوا امکانات و خدمات خوب دریافت کنید.

  • ·        تور آنتالیا و استانبول

آنتالیا و استانبول جاذبه های زیادی برای گردشگران ایرانی دارد؛ از جاهای دیدنی استانبول و آنتالیا گرفته تا مراکز خرید با اجناس درجه یک! استانبول بیشتر برای گردشگری تاریخی و خرید جای مناسبی است. این شهر دارای چندین موزه و بنای تاریخی با معماری خاص است. بازار بزرگ و بازار ادویه هم مورد توجه بسیاری از گردشگران است. در شهر ساحلی آنتالیا نیز علاوه بر جاهای تاریخی میتوانید انواع تفریحات آبی و طبیعتگردی را تجربه کنید. آنتالیا و استانبول یکی از بهترین مقصدها برای سفر در تعطیلات نوروز ۹۹ هستند.

  • ·        تور دبی در نوروز 99

دبی، در ماه مارچ با درجه هوای زیر 20 درجه، برای سفر در تعطیلات نوروز 99 مناسب است. جاذبه های دبی برای ایرانی ها در انواع رستورانهای لوکس، انواع پارکها و مراکز خرید با اجناس برند و درجه یک جلوه می کند. تور صحرا هم از دیگر تفریحاتی است که در این جای دیدنی تجربه می کنید.

  • ·        تور باکو

برای سفر در تعطیلات نوروز 99 باکو می تواند گزینه مناسبی برای دیدار از یک جای جدید باشد. غیر از جاذبه های تاریخی باکو همچون موزه ها و بناهای تاریخی از برج های این شهر با معماری خاص آنها دیدن کنید. در مراکز خرید ‏TsUM‏ یا ‏MUM و پورت باکو مال هم می توانید اجناسی از برندهای معروف جهان خریداری کنید.

  • ·        گوا بهشت گردشگران هند

بهشت روی زمین را در گوا تجربه کنید. طبیعت گوا با آبشار و سواحل زیبای آن روح تازه ای به شما می بخشد. معبد، قلعه، کلیساها و موزه های این شهر نیز بسیار جذاب و دیدنی است. فروردین ماه بهترین زمان برای سفر به گوا در هند است. برای سفر در تعطیلات نوروز 99 گوا را جزو گزینه های انتخابی بگذارید.

هر کدام از این 5 مقصد مهیج که برای سفر در تعطیلات نوروز 99 معرفی کردیم، جنبه ای خاص از تفریحات و اهداف گردشگران را در بر دارد. با توجه به هدفی که از سفر در نوروز سال جدید دارید، یکی از این جاهای دیدنی را انتخاب کنید. مثلا اگر بیشتر قصد خرید دارید دبی و باکو انتخاب خوبی است یا گوا برای تفریح.... اینها گزینه های است که کلبه سفر به شما پیشنهاد می کند؛ در نهایت انتخاب با شماست و اجرای آن با آژانس کلبه سفر! برای کمک بیشتر، حتما هزینه سفر انتخابی خود را در قسمت تورهای خارجی سایت کلبه سفر ببینید!